Oz Psikoloji Aile Danışma Merkezi

Hakkımızda

Genel olarak insanların ömrü uzadı. Bu yüzden kronik hastalıklarımızla nasıl başa çıkmamız gerektiğini, ruhsal olarak nasıl uyum sağlayabileceğimizi ve nasıl hayat kalitemizi düşürmeden yaşamlarımıza devam etmemiz gerektiğini öğrenmemiz artık bir gereklilik haline geldi. 

 

İşte tam da bu noktada Sağlık Psikolojisi uzmanlığı devreye giriyor!

Bunlarla birlikte kronik hastalıkların veya dış sebeplerin aile ve sosyal çevremize olan etkisini yönetebilmekte de Sağlık Psikolojisi ve Aile Danışmanlığı eğitimleriyle harmanlanması ile sorun ve zoluklarınız gerçek bir çözüme kavuşabilmekte!

 

AVUSTRALYA (Sidney, Adelaide, Melburn), İNGİLTERE (Londra, Bristol, Bath) ve TÜRKİYE (İstanbul ve Ankara)’da çocuk/ergen psikolojisi, sağlık psikolojisi ve aile danışmanlığı alanlarında kaliteli danışan ve danışan yakını odaklı psikolojik danışmanlık sağladıktan sonra uluslararası ve ulusal bilgi birikimimizi; deneyimlerimizi Ege'nin incisi İzmir'e getirdik.

 

Özel OZ Psikoloji Aile Danışma Merkezi'nin Türkiye'de Sağlık Psikolojisi ve Aile Danışmanlığının harmanlanmış olarak tam anlamıyla yetkin hizmet veren çok az kurumdan biri ve İzmir'deki tek kurum olmasından dolayı gurur duyuyoruz.

 

Türkçeye ek olarak İngilizce psikolojik destek ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanabileceğinizi de belirtmek isteriz.

 

Saygılarımızla

 

OZ Psikoloji Ekibi